[ Àrea Privada ]

Estada al Regne Unit per a alumnes de cicle superior de Primària

Atenció, aquest lloc fa servir cookies i tecnologies similars.

Si no canvia la configuració del seu navegador, n'accepta el seu ús. Més informació

Accepto
Estada al Regne Unit per a alumnes de cicle superior de Primària

Des del curs 2006-2007, la nostra Escola ofereix als alumnes de Cicle Superior de Primària una estada d’immersió a una escola del Regne Unit.

Es tracta d’una activitat de quatre setmanes de durada on els nostres alumnes inicien el curs escolar a primers de setembre en un college, on s’estan en règim d’internat. Durant tota l’estada estan acompanyats per un mestre de BetàniaPatmos, que els ajuda a l’adaptació i comparteix amb ells les activitats extraescolars i de cap de setmana.

Presentació estades al Regne Unit

Inscripcions