[ Àrea Privada ]

Personal de l'Escola

Atenció, aquest lloc fa servir cookies i tecnologies similars.

Si no canvia la configuració del seu navegador, n'accepta el seu ús. Més informació

Accepto
Recepció de BetàniaPatmos Recepció de BetàniaPatmos
EQUIP DIRECTIU
  • Jacint Bassó  sobre
    Director general
  • Pilar Pérez  sobre
    Directora pedagògica
  • Agustí Ferran  sobre
    Director financer
  • Ivet García  sobre
    Cap d'estudis d'Educació Infantil
  • Laura Camp  sobre
    Cap d'estudis d'Educació Primària
  • Herminio Alcaraz  sobre
    Cap d'estudis d'ESO
  • Carme Mallafré  sobre
    Cap d'estudis de Batxillerat
  • Diego Montero  sobre
    Cap de Gestió acadèmica i Secretaria

 

RESPONSABLE DE COMUNICACIÓ
  • Judith Badia  sobre

 

CAPS DELS DEPARTAMENTS

  • Xavier Ciurans  sobre
    Arts i Humanitats
  • Josep Ma. Clavell  sobre
    Ciències
  • Maite Díaz  sobre
    Llengües estrangeres
  • Jaume Feixas  sobre
    Educació física i esports
  • Aureli Redón  sobre
    TIACC
  • Maria Sánchez  sobre
    Equip Psicopedagògic d’orientació (EPOS)
     

ORIENTACIÓ PSICOPEDAGÒGICA I COORDINACIÓ D'ATENCIÓ A LA DIVERSITAT

  • Mercè Baxarias
  • Àngels Bergé
  • Glòria Josa
  • Esther Martínez
  • Maria Sánchez
  • Vanesa del Valle

 

EQUIP D'EDUCACIÓ AMBIENTAL

  • Assumpta Bullich
  • Eulàlia Castro
  • Josep Pascual
  •  

 

MESTRES I PROFESSORS-TUTORS A EDUCACIÓ INFANTIL

  • Carme Julià, Maite Lliteras i Anna Rigau
    EI2 anys
  • Mercè Borrell, Marta Figuls, Marta Sànchez, Laura Sanllehí i Eulàlia Sardà
    EI3 anys
  • Marta Sánchez
    Coordinadora d'EI2 i EI3 anys
  • Natàlia Camí, Lali Castro, Anna Forcano i Montse Planells
    EI4 anys
  • Núria Correa, Teresa Ferré, Ester García i Míriam Ruiz
    EI5 anys
  • Míriam Ruiz
    Coordinadora d'EI4 i EI5 anys
  • Imma Ginabreda i Ana Leeds
    Anglès
  • Anna Porcar
    Música
  • Sandra Aguilà i Ferran Canals
    Psicomotricitat
  • Anna Riba
    Natació
  • Montse Andreu, Ivet García, Sílvia Gascón, Esther Martínez i Mònica Peraire
    Atenció a la diversitat

 

EDUCACIÓ PRIMÀRIA

  • Dolors Munné, Ana Ortega, Marta Santos i Elisabeth Torras
    Primer
  • Susana Baena, Marta Font, Esther Gasol i Gabriel Zambrana
    Segon
  • Esther Gasol
    Coordinadora de primer i segon
  • Núria Canelles, Alicia Ferret, Sònia Nonell i Rosa Vila
    Tercer
  • Nivard Arboix, Montse Bochaca, Mercè Bosch i Assumpta Bullich
    Quart
  • Nivard Arboix
    Coordinador de tercer i quart
  • Anna Burrell, Ana Fernández, Gerard López i Sílvia Suñer
    Cinquè
  • Cristina Albarral, Diego Montero, Ricard Ricamora i Marta Vendrell
    Sisè
  • Cristina Albarral
    Coordinadora de cinquè i sisè
  • Maite Díaz i Cristina Durisotti
    Alemany i francès
  • Marta Juanet, Nina Lalueza, Ana Leeds i Gemma Majada
    Anglès
  • Toni Ejarque
    Educació visual i plàstica
  • Helena Parés
    Música
  • Verònica Ibars i Alfons Medina
    Educació física
  • Anna Riba
    Natació
  • Laura Camp, Esther Martínez, Aureli Redón i Maria Sánchez
    Atenció a la diversitat i altres dedicacions

 

TUTORS D'ESO

  • Alina de Echániz, matemàtiques, física i química
    Àlex Martínez, francès, anglès i oratòria
    Marta Puig, matemàtiques, tecnologia, informàtica i electrònica
    Iolanda Ribes, anglès i oratòria
    Primer
  • Oliver Bieg, educació física i alemany
    Anna Hervàs, matemàtiques, tecnologia, ciències naturals, física i química i cultura científica
    Xabier Pérez, informàtica, tecnologia, matemàtiques i física
    Segon
  • Isabel Calle, llengua i literatura castellana
    Vivian Figueras, llengua i literatura catalana i oratòria
    Josep Pascual, matemàtiques, tecnologia, física i química
    Tercer
  • Jordi Benet, història, c. socials, religió, informàtica i reptes per al món contemporani
    Carme Dapena, educació visual i plàstica, disseny, volum i dibuix tècnic
    J. Ramón Riqué, matemàtiques
    Quart

 

TUTORS DE BATXILLERAT

  • José Cabello, informàtica, tecnologia, física i matemàtiques
    Joaquim Güell, llatí, llengua i literatura catalana i filosofia
    Santiago Ruiz, biologia i ciències naturals
    Primer
  • Josep Àngel Gan, educació visual i plàstica, dibuix artístic, dibuix tècnic i informàtica
    Carme Mallafré, filosofia
    Catherine Zabalbeascoa, anglès i oratòria
    Segon

 

PROFESSORS D'ESO I BATXILLERAT

  • Herminio Alcaraz
    Religió
  • Hazel Almanza
    Oratòria
  • Jacint Bassó
    Llengua i literatura catalana
  • Xavier Ciurans
    Història, geografia, història de l'art i ciències socials
  • Josep Ma Clavell
    Física i química
  • Maite Díaz
    Anglès i alemany
  • Cristina Durisotti
    Francès i reptes per al món contemporani
  • Marie Farrell
    Alemany, anglès, francès i oratòria
  • Jaume Feixas
    Educació física
  • Sandra Francisco
    Ciències socials, oratòria i història i fonaments de l'art
  • Pilar Gallardo
    Llengua i literatura castellana i ciències socials
  • Lola Goicoa
    Educació visual i plàstica
  • Verònica Ibars
    Natació
  • Susana López
    Economia i economia de l'empresa
  • Carme Mallafré
    Filosofia, reptes per al món contemporani i cultura audiovisual
  • Montse Margalló
    Llengua i literatura castellana i catalana i ciències socials
  • Alfons Medina
    Natació
  • Agnese Muñoz
    Informàtica, tecnologia i física i química
  • Víctor Muñoz
    Matemàtiques, tecnologia i física
  • Pilar Pérez
    Oratòria
  • Aureli Redón
    Informàtica
  • Anna Riba
    Educació física i natació
  • Meritxell Sabaté
    Oratòria
  • Maria Sánchez
    Atenció a la diversitat
  • Raül Viana
    Música
  • Núria Viladomat
    Llengua i literatura catalana
  •  

 

 

ACTIVITATS EXTRAESCOLARS

  • Ester Garcia  sobre
    Coord. d'activitats extraescolars d'Educació Infantil
  • Marc Raventós  sobre
    Coord. d'activitats extraescolars d'Educació Primària i Secundària
  • Marc Raventós  sobre
    Coord. d'activitats culturals
  • Jaume Feixas  sobre
    Coord. d'activitats esportives
  • Anna Riba  sobre
    Coord. de natació escolar
  • Javier Martín  sobre
    Coord. de natació extraescolar
  • Sebastián Vázquez  sobre
    Coord. dels equips de competició
  • Marc Raventós  sobre
    Coord. d'activitats d'idiomes
  • Núria Carbonell, Marc Raventós i Reinaldo Saldarriaga  sobre
    Coord. d'activitats musicals
  • Núria Carbonell, Lourdes Cuellar, Óscar Duran, Miguel Fornell, Lisa Gambacciani, Guillem Gràcia, Anabel Hernández, Susana Marco, Jesús Olivares, Helena Parés, Ana Porcar, Carla Rodríguez, Juan Ruano, Reinaldo Saldarriaga i Francesc Teixidó  sobre
    Professors de música
  • Michael Acero, Hazel Almanza, Ronan Browne, Alejandra Etchebarne, Richard Monteghepardi i Aimee Puttock sobre
    Professors d'idiomes
  • Javier Martín, i Anna Martínez  sobre
    Monitors de piscina
  • Javier Amato, Ivan Aurell, Marc Feixas, Manuel García, Andrea Herrera, Susana Jodar, Carlos Leandro, Júlia Llansana, Javier Martín, Anna Martínez, Elio Martínez, Didac Pérez, Javier Pérez, Josep Querol, Susana Reyes, Christian Roldán, Anna Rosell, Marc Sala, Ernest Sánchez, Jan Sánchez i Sebastià Vàzquez  sobre
    Professors d'esports
  • Ana Ortega, Susana Baena, Nivard Arboix, Alícia Ferret, Lola Goicoa i Marc Raventós  sobre
    Professors d'activitats culturals

 

SERVEIS ADMINISTRATIUS I GENERALS

  • Pilar Diaz i M. Jesús Miguel  sobre
    Administració
  • Marta Garcia  sobre
    Secretaria de direcció
  • Laia Riqué  sobre
    Secretaria d'Educació Infantil
  • Marta Garcia i Laura Muntaner  sobre
    Recepció
  • Olga Pierre  sobre
    Secretaria acadèmica
  • Olga Udaondo  sobre
    Biblioteca
  • Marta Garcia i Laia Riqué  sobre
    Infermeria
  • Toni Palomares i Ferran Romeu  sobre
    Tècnics informàtics
  • Ramon Colías  sobre
    Cap de manteniment
  • Víctor Estévez, Luis Li, Víctor Molinas, Jordi Ramírez, i Aaron Román
    Manteniment