[ Àrea Privada ]

Us presento els més estimats dels animals que viuen al bosc de la nostra Escola!

Us presento els més estimats dels animals que viuen al bosc de la nostra Escola!

Aquests animals han esdevingut molt especials per mi, un vincle més que m' uneix a l'Escola BetàniaPatmos.
El meu treball de recerca m'ha fet obrir els ulls, i aquests animals m'han ajudat a reconèixer quin és el meu camí.
Mònica Guilera
 
(Imatges originals de Mònica Guilera, antiga alumna de l’Escola)

 

Utilitzem cookies pròpies i de tercers per analitzar la seva navegació, recopilar informació estadística i mostrar anuncis. Per a acceptar l’ús de les cookies pot seleccionar ‘Acceptar cookies i continuar’. Així mateix, seleccionant ‘Configuració’ podrà configurar l’ús de les cookies d’aquest lloc web segons les seves preferències. L’informem de que els tercers Google i Facebook estan ubicats a Estats Units, on la legislació no té un nivell adequat de protecció de dades equiparable a l’europeu. Per a obtenir més informació sobre l’ús de les cookies i els seus drets, accedeixi a la Política de Cookies.

Configuració Acceptar cookies i continuar