[ Àrea Privada ]

L’equip de la Lliga de Debat de BetàniaPatmos ha assistit a l’acte de lliurament de premis en haver guanyat la fase local de la Lliga

L’equip de la Lliga de Debat de BetàniaPatmos ha assistit a l’acte de lliurament de premis en haver guanyat la fase local de la Lliga

Dimecres 28 d'abril de 2021

 

En Marc C., l’Íngrid V., en Jan B., la Blanca V. i en Max G., alumnes de 4t ESO; i la Carlota R., la Paula C. i l’Anna B., de 1r de Batx., han rebut els certificats que els acrediten com a campiones i campions de la fase local de la Lliga de Debat.

A l'aula magna de la Universitat de Barcelona, la Dra. Marta Ferrer, vicerectora de la Universitat de Barcelona, ha felicitat personalment els nostres alumnes i ha lliurat el premi a l’equip guanyador. A més ha fet un reconeixement especial a l’Anna B. com la millor oradora d’aquesta edició.

Els capitans de l’equip, l’Alex Gómez i la Vivian Figueras, han acompanyat els nostres alumnes al llarg de l’esdeveniment, felicitant-los i esperonant-los per repetir la gesta el curs vinent.

 

 

Cookies are important for you, they influence on your browsing experience, they help us to protect your privacy and allow us to proceed with your requests that you demand through the website. We use our own and thirdparty cookies to analyze our services and provide you with advertising related to your preferences on the basis of a profile made with your browsing habits (for example, visited pages). If you consent to its installation, click on 'Accept Cookies', or you can also set your preferences by pressing 'Cookie settings'. More information in our 'Cookies Policy'.

Settings Allow cookies and continue